Deti sú na Drosere vítané!

Villa Drosera s radosťou víta všetkých malých návštevníkov. Vďaka jedinečnému vybaveniu si tu každé dieťa príde na svoje! O nekonečnú zábavu sa postará unikátne zariadená herňa, lanová dráha, drevený vodník či vírivka.

Herňa s hračkami a PlayStation

Útulná herňa vyčarí úsmev na tvári deťom v každom veku. Pre najmenších sú pripravené rôzne hračky a skladačky, ktoré sú zdrojom nekonečnej zábavy. Staršie deti si môžu naplno užívať PlayStation so širokou ponukou obľúbených hier, ale aj knihy či spoločenské hry. O dokonalý komfort sa postarajú tulivaky.

Paradna chata, uplne nova, cista, funkcne zariadena a v nadhernom prostredi. Stravili sme tam predlzeny vikend aj s detmi a uz sa tesime na dalsi pobyt. Za nas top.

Vlado Vanko

Jún 2022

Play station

Preliezky a lanová dráha

V lese pri objekte je vybudovaná vypletená sieť s pavúkom a unikátna lanová dráha s hadom. Tá predstavuje výzvu pre každé dieťa. Podarí sa aj vašim ratolestiam skrotiť divokú vretenicu a prejsť po jej chrbte od hlavy až po chvost?

Drevena vretenica

Vodník Mokrofúzik

Drevený vodník Mokrofúz je jednou z najobľúbenejších atrakcií pre detských návštevníkov. Na chrbte má ruksak, cez ktorý sa dá do neho vojsť. Vpredu zas drží priehľadný hrnček. Je tak dokonalým miestom na nezabudnuteľnú fotku, alebo ukrytie sa pred prehánkou!

Mokrofúzik

Vírivka

Villa Drosera Račkova dolina je vybavená vírivkou, ktorá je tým najlepším miestom na relax nielen pre dospelých. Veľkú radosť nepochybne spraví aj deťom, ktoré budú fascinované bublinkami.

vírivka