Investujte do svojich zamestnancov, klientov a partnerov.
My sa postaráme o ich komfort a spokojnosť

 

Villa Drosera Račkova dolina môže byť dokonalým miestom na organizáciu firemných eventov. Vašich zamestnancov, zákazníkov či obchodných partnerov uchváti svojou jedinečnou polohou priamo v srdci tatranskej prírody. K dispozícii je moderne zariadená modulárna spoločenská miestnosť, ktorá umožňuje jednoducho meniť usporiadanie stolov podľa potrieb prezentácií či školení.

 

 

Načerpajte energiu v tatranskej prírode

Villa Drosera sa nachádza priamo v srdci tatranskej prírody a všetky lokálne atrakcie máte doslova na skok. Vysoké, Nízke, ale aj Západné Tatry sú veľmi bohaté na zaujímavé miesta. Môžete sa vydať na niektorý zo štítov, ktoré k nám lákajú turistov z celého sveta. Navštíviť viete zaujímavé miestne jaskyne či vysokohorské chaty. Milovníkov histórie a slovenských tradícií nepochybne zaujme skanzen Pribylina.

Neďaleko ubytovania sa nachádzajú aj známe aquaparky či lyžiarske strediská. Obľúbenou aktivitou sú cyklistické výlety a naši zákazníci majú radi aj geocaching Jednoducho, vaša firemná akcia môže trvať aj týždeň a nehrozí, že sa budete nudiť!

Ak hľadáte miesto pre svoj “off site” firemný meeting odporúčam Villa Drossera v Račkovej doline na Liptove. Novučičké, mimoriadne vkusné, s klasickým ale aj netradičným a pohodlným pracovným priestorom s veľkým kozubom, útulnými izbami, s možnosťou využitia vírivky na streche s nádherným výhľadom do doliny. Pridanou hodnotou je možnosť stmelovacky - spoločná príprava jedla v perfektne vybavenej kuchyni, využitie vonkajšieho areálu a v neposlednom rade ochotný pán domáci - vybaví aj nemožné a sprostredkuje netradičné sociálne aktivity. … a to ticho a tma v noci zobudí inšpiráciu v nejednom prepracovanom kolegovi. Ruku na srdce … o to ide nám všetkým milí manažéri, však ❤️

Ingrid Högerová

National Sales Manager,
Sandoz Slovakia

Jóga

Televízor na otočnej konzole

Na prehrávanie multimediálneho obsahu nepotrebujete projektor. V spoločenskej miestnosti je k dispozícii špičkový televízor s veľkou obrazovkou a vysokým rozlíšením. K svojmu notebooku ho pripojíte prostredníctvom HDMI kábla, prípadne viete využiť bezdrôtovú konektivitu na diaľku. Samozrejmosťou je flipchart.

Firemné akcie

Catering

Nelámte si hlavu s vybavovaním cateringu. Pokiaľ sa rozhodnete zorganizovať svoj firemný event vo Ville Drosera, o všetko sa postaráme za vás. Na základe vašich požiadaviek vieme vybaviť kompletný catering na obed či večeru. Zabezpečíme menu presne podľa vašich predstáv. Samozrejmosťou je kompletný nápojový servis.

Catering

Zabezpečenie zábavného programu.

Chcete svoj firemný event okoreniť vystúpením kúzelníka, hudobnou kapelou alebo inou zaujímavou aktivitou? O všetko sa postaráme! Stačí nám povedať vašu predstavu a my zabezpečíme jedinečný zábavný program, ktorý vyčarí veľký úsmev na tvári každému účastníkovi. .

Ozvite sa nám a veľmi radi vám vytvoríme program na mieru.

Rafting

Sauna a vírivka

Po produktívnom dni si môžu všetci účastníci eventu dopriať dokonalý oddych nielen v jednotlivých izbách, ale aj v modernej saune či vírivke. Svoju akciu tak spravíte jednoducho nezabudnuteľnou!

výrivka na terase